صنعت تدبیر، همیشه یک گام جلوتر

چشم انداز ما، آینده درخشان شماست...

مهندسين مشاور صنعت تدبير از پيشروان عرضه خدمات فنی و مهندسي در زمینه مهندسی صنایع، مدیریت و مشاوره سرمایه گذاری، از سال 1385 فعاليت خود را آغاز نموده.

 هم اکنون این شرکت در راستای پاسخگویی به گستره نیازهای مشتریان، مجموعه خدمات تخصصی خود را در حوزه­ های زير به مشتریان ارائه می نماید:

  1. ارائه خدمات مشاوره سرمایه گذاری و تهیه طرح های توجیه اقتصادی و فنی با نرم افزار COMFAR III Expert
  2. آموزش و توسعه توانمندی­ های منابع انسانی
  3. امکانسنجی پروژه های سرمایه گذاری
  4. استقرار سیستم ­های مدیریت کیفیت
  5. مشاور توسعه کسب و کار و کارآفرینی

واحد آموزش و توسعه منابع انسانی این شرکت نیز با داشتن مجوز آموزش از شرکت ملی نفت ایران، مجوز اداره کار برای ایجاد مرکز خدمات آفرینی، پروانه آموزش از اداره کل فنی و حرفه ای در رشته های مدیریت صنایع، خدمات آموزشی، بهداشت و ایمنی، فناوری اطلاعات، امور اداری، امور بازرگانی، گردشگری، کنترل ابزار دقیق، خدمات حقوقی، برق، ساختمان و مکانیک و همچنین اخذ مجوز کار با صنایع نظامی، همکاری نزدیکی با بیش از 1050 کارخانه در سطح کشور در حوزه های صنعتی، معدنی، کشاورزی، نفت، گاز، پتروشیمی و پالایشگاه، صنایع نظامی و… داشته و توانسته است خود را به عنوان يكي از شركت هاي پيشرو و موفق در حوزه ارائه خدمات مشاوره و آموزش در سطح کشور معرفی نماید.

مديريت شركت به نمايندگي از تمامي کارکنان و همکاران محترم اعلام مي دارد مصمم است خدمات خود را در عالي‌ترين سطح كيفي جهت كسب رضايت كامل مشتریان گرامی ارائه نمايد.

شعار ما در انجام رسالت خود ” هميشه يك گام جلوتر” است.

مجوز ها

ما همواره به دنبال این بوده ایم تا سه عامل كيفيت، زمان و هزينه خدمات خود را به حدي از مطلوبيت برسانیم تا اولين انتخاب مشتريان باشیم.
مديريت ارشد شرکت ضامن حسن اجراي نظام مديريت كيفيت در فعاليت های اجرایی بوده و با تامين منابع، امكانات و واگذاري اختيار به كارشناسان، آن­ها را در اجراي صحيح و بهبود مستمر وظایف محوله ياري مي نمايد.
 
دکتـــــر سیـــــد مقــــــداد ســـــید محمـــــدی
مدیــــــــر عامــــــل شــــــرکت
Investment-128x128
قیمت دوره ها

مناسب ترین قیمت

perspective_matte-6-128x128
محتوای دوره ها

به روزترین محتواها

perspective_matte-65-128x128
دسترسی به دوره ها

حضوری، آنلاین و آفلاین

perspective_matte-422-128x128
کیفیت دوره ها

بالاترین استانداردهای آموزش